Betöltés...

Minőségellenőri Állás

Ár: 230.000 Ft

GYŐRI MUNKALEHETŐSÉG !!

Ne habozz, jelentkezni hozzánk ha hosszútávú, megbízható munkát keresel, és egy nagyszerű csapatban szeretnél dolgozni!!

MI nem csak a munkádra figyelünk, hanem RÁD is !! Jelentkezz, hozzánk még ma !!

GYŐRI partnercégünk munkatársakat keres,
MINŐSÉGELLENŐRI pozícióban.

Feladatok :

- A termékek optikai és minőségi vizsgálata
- A munkáink jellegét tekintve: könnyű fizikai, de nagyfokú figyelmet igényel!

Elvárások :

- Minimum szakmunkás végzettség,
- Rugalmasság vállalása, monotónia tűrés,
- Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
- Több műszak vállalása

Amit MI kínálunk NEKED :

- Minden feladatkörre kollégáink kellő időt biztosítanak a betanulásra !!
- Kiemelt fizetés, (bruttó 230.000 Ft )
- Utazás támogatás
- Túlóra lehetőség
- Próbaidő letelte után Cafeteria
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Igényes környezet

Ha felkeltettük érdeklődésed, keress minket bizalommal !
JELIGE: JELENTKEZESGYŐR
Kollégáink, segítőkészek és várják önéletrajzod : maja@hriroda.hu

Tulajdonságok
Település: Győr
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Minőségellenőr

Munka rovaton belül a(z) "Minőségellenőri Állás" című hirdetést látja. (fent)