Betöltés...

Prémium Villanyszerelő Állás Székesfehérváron

Ár: 0 Ft

Villanyszerelőt keresünk kiszámítható fejlődési, előrelépési lehetőségekkel székesfehérvári munkavégzésre.

KEZDETI FELADATOK:
kapcsolószekrények kábelezése,
egyszerűbb műszaki rajz olvasás/értelmezés,
elkészült berendezések ellenőrzése,
alapszintű épület villamossági szerelések elvégzése

KÉSŐBBI FELADATOK PRÉMIUM FIZETÉSÉRT:
irányítói, szervezői feladatok ellátása
gyártási folyamatok tervezése és koordinálása

KÖVETELMÉNYEK:
igényes, minőségi munkavégzés,
villanyszerelő szakképesítés,
B kategóriás vezetői engedély.

ELŐNYT JELENT:
székesfehérvári vagy környékbeli lakhely

AMIT KÍNÁLUNK:
versenyképes jövedelem (igény és képesség szerinti bérezés),
határozatlan idejű munkaszerződés,
oktatások, képzések.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
munkatapasztalat nélküli, kezdő villanyszerelők jelentkezését is várjuk

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Székesfehérvár

Fényképes önéletrajzát, munkabér igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk:
info@webshop-hungary.hu
tárgy: Villanyszerelő Jófogás

Tulajdonságok
Település: Székesfehérvár
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Villanyszerelő

Munka rovaton belül a(z) "Prémium Villanyszerelő Állás Székesfehérváron" című hirdetést látja. (fent)