Betöltés...

A Job & Career Kft megbízója részére karbantartókat felvesz

Ár: 200.000 Ft

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:
• Mechanikai és pneumatikus gépek, berendezések üzemeltetése
• Tervezett rendszeres (napi, heti, éves) karbantartások elvégzése
• Gépek, gyártósorok telepítése a kapcsolódó eszközök javítása és karbantartása

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:
• Minimum szakmunkás végzettség (vasmegmunkáló/lakatos/esztergályos végzettség előny)
• Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
• Gépkarbantartói, forrasztási vagy mechanikai tapasztalat előny
• Csapatjátékos hozzáállás

Előnyként értékeljük:
• Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat,
• Műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasság

Amit kínálunk:
• alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz
• professzionális, modern munkakörnyezet
• szakmai fejlődési lehetőség
• jó hangulatú és összetartó csapat

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését önéletrajzát bérigénye megjelölésévelkérem küldje a csaszar.laszlo@jobandcareer.hu e-mail címre.

Tulajdonságok
Település: Zalaegerszeg
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Karbantartó

Munka rovaton belül a(z) "A Job & Career Kft megbízója részére karbantartókat felvesz" című hirdetést látja. (fent)