Betöltés...

➡ SZOBALÁNYI ÁLLÁSLEHETŐSÉG BUDAPESTEN SZÁLLODÁBAN!

Ár: 150.000 Ft

Kiemelt bérezéssel, azonnali kezdéssel keresünk délutános műszakba szobalányokat V. kerületi
ötcsillagos luxusszállodába!

Műszakok: (előre megbeszélt napokon)
Délután: 13:30 - 22:00

Amit biztosítunk:
-kiemelt bérezés (min. 160.000 Ft nettó+borravaló)
- munkaruha
-napi egyszeri meleg étkezés
-rugalmas munka beosztás
-változatos feladatok egy színvonalas szállodában
-hosszútávú munkavégzés

Amit kérünk:
-ápolt, kultúrált megjelenés
-pontos, precíz és gyors munkavégzés
-saját munkacipőt (fekete egyszínű, nem sportcipő, a munkaruhát biztosítjuk)

Előny:
-takarításban szerzett tapasztalat

Feladatok:
-vendégszobák takarítása, portalanítása, fertőtlenítése, ágyazás
-porszívózás, törölgetés, vizesblokkok tisztán takarítása

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a jelentkezes@azurfm.hu email címen!

Tulajdonságok
Település: V. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Szobalány/Takarító

Munka rovaton belül a(z) "➡ SZOBALÁNYI ÁLLÁSLEHETŐSÉG BUDAPESTEN SZÁLLODÁBAN!" című hirdetést látja. (fent)