Betöltés...

Szobalány állás!! X. kerületi szálloda****

Ár: 184.800 Ft

X. kerületben elhelyezkedő, magas foglaltsággal rendelkező, színvonalas és fiatalos 4*-os szállodába szobalány munkatársat munkatársakat keresünk.

Feladatok:
a vendégszobák és a hozzájuk tartozó fürdőszobák takarítása, portalanítása, fertőtlenítése.
bútorok tisztán tartása
ágynemű, törölköző cseréje
a közösségi helyiségek tisztán és rendben tartása.

Elvárások:
erős fizikum
nagyfokú terhelhetőség, rugalmasság, kitartás
minimum 8 általános, végzett szakmunkás iskola előny
udvarias magatartás
rendezett megjelenés
megbízhatóság, precizitás
tiszta, pontos munkavégzés
jó terhelhetőség
ügyfélcentrikus hozzáállás
önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
alapbér nettó 184.800 Ft/hó
átlagon felüli szobaszám esetén +420 Ft/szoba
Ünnepnapokon duplabérezés

Napi egyszeri melegétkezés biztosítása (+kávé, +ásványvíz)
Azonnali munkalehetőség
Stabil háttér
Igényes munkahelyi környezet
Barátságos, támogató légkör.

Jelentkezni az info@hsckft.com e-mail címen, illetve a 06 70 603 5021 telefonszámon.

Tulajdonságok
Település: X. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Szobalány

Munka rovaton belül a(z) "Szobalány állás!! X. kerületi szálloda****" című hirdetést látja. (fent)