Betöltés...

Lovász - állatgondozó állás Dunakeszin

Ár: 180.000 Ft

Dunakeszire, folyamatosan fejlődő, családias lovardába lovászt, állatgondozót keresünk azonnali kezdéssel, napi bejárással vagy bentlakással.

Feladatai:
- 30 ridegtartásban tartott ló takarmányozása, gondozása, felügyelete;
- kisebb karámok (3 db), ólak (4 db) napi takarítása;
- háztáji állatok (juh, kecske, baromfi, nyúl) takarmányozása, gondozása, tisztán tartása;
- ház körüli munkák elvégzése.

Kizárólag józan életű, állatszerető, munkájára igényes, munkakezdésre pontosan érkező! munkatársak jeletkezését várjuk.
Szakképesítés nem szükséges, de tapasztalat és hozzáértés igen. Ezermesterek előnyben. Fizetés: 180.000 Ft (mely adott hó 15-én és 1-én, 2 részletben kerül kifizetésre).
Érd.: 30/950 9465

Tulajdonságok
Település: Dunakeszi
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Mezőgazdasági
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: lovász - állatgondozó

Munka rovaton belül a(z) "Lovász - állatgondozó állás Dunakeszin" című hirdetést látja. (fent)