Betöltés...

Siófoki állás TÁJÉKOZTATÓJA Tamásiban

Ár: 1 Ft

Betanított munkásokat, Operátorokat, Gépkezelőket. Raktárosokat, Anyagmozgatókat keresünk Siófoki partner cégünkhöz, AZONNALI KEZDÉSSEL.

2017.08.25. péntek, Tamási, Vöröskereszt nagyterme

Feladatok:

Gyártósori munkavégzés
Összeszerelés, ragasztás, forrasztás
Kábelek méretre vágása

Elvárások:

Fizikai állóképesség
Több műszakos munkarend vállalása
Megbízhatóság
Előny: Gyártósori munkában szerzett tapasztalat
Általános iskolai végzettség

Amit ajánlunk:

Hosszú távú munkalehetőség
Bejelentett havi bér, műszakpótlékok, kafetéria és ingyenes utaztatás
Bonuszlehetőség
Bejárás biztosítása céges buszokkal Siófok és 30 km-es vonzáskörzetéből

A munkavégzés helye:

Siófok

TÁJÉKOZTATÓ Helyszíne: Tamási, Vöröskereszt nagyterme, 2017-08-25. 10:00-tól 11:00-ig

Érdeklődjön: +36 20 406 6989 vagy a csoboz.gabriella@dologido.hu , siofok@dolgido.hu e-mail címen

Tulajdonságok
Település: Tamási
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Siófoki állás

Munka rovaton belül a(z) "Siófoki állás TÁJÉKOZTATÓJA Tamásiban" című hirdetést látja. (fent)