Betöltés...

Éttermi pozíciók!

Ár: 150.000 Ft

Lelkes dolgozókat keresünk III. kerületben található látvány konyhával működő éttermünkbe!
Pályakezdők és pályamódosítók jelentkezését is várjuk többféle pozícióba.
Minden munkakör esetében biztosítjuk a betanulást!

Nyitott pozíciók:
pizza/pasta szakács
mosogató
barista
salátakészítő
kasszás
szervizes
motoros futár

Elvárások:
motivált, kreatív szemlélet
nyitott, tanulékony személyiség
pozitív, támogató hozzáállás

Juttatások:
Bér: nettó 140.000 - 180.000 Ft pozíciótól függően
Meleg étkezés
Biztos, hosszú távú munkalehetőség
Szakmailag felkészült, támogató csapat.
Fejlődési, tanulási lehetőség.
Barátságos, modern munkahelyi légkör
Munkaidő: heti 5 napos munka, napi 8 órás munkaidő műszakos beosztásban
Pest megyéből érkezőknek utazás támogatás

Munkavégzés helye:
III. kerület, Budapest
Szállást sajnos nem tudunk biztosítani
Kapcsolat:
job112@prohumanallas.hu

Ha érdekelnek a részletek, jelentkezz fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen!
Tárgyban jelöld meg, hogy melyik munkakörre szeretnél jelentkezni!

Tulajdonságok
Település: II. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Vendéglátós
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Éttermi pozíciók!

Munka rovaton belül a(z) "Éttermi pozíciók!" című hirdetést látja. (fent)