Betöltés...

Vidéki állás- Rendezvény és programszervező

Ár: 54.000 Ft

A SzeriZsolt.hu Csapata részmunkaidős, vidéki rendezvény és programszervezőket keres országosan.

Önállóan is dolgozni tudó munkatársakat keresünk, akik meghatározott tematika mentén Budapesten kívüli helyszíneken a rendezvény szervezéséért, lebonyolításáért és résztvevők toborzásáért felelősek.

Az alábbi linken tájékozódhat a témákról:
A budapesti tanfolyamokhoz, előadásokhoz hasonló, mégis átfogóbb, többrétű témák szerepelnek majd a vidéki eseményeken.

Célunk: hosszú távon együttműködni szervezőekkel, akik hatékonyan és eredményesen tudnak távoli csapattagként dolgozni azon, hogy Budapesten kívül is elérhetőek legyünk az érdeklődők számára.

Várjuk a jelentkezésedet, ha:

- érdekel a rendezvényszervezés, szereted a szervezési feladatokat;
- rendelkezel bármilyen tapasztalattal programok szervezésében (az lehet akár iskolai vagy egyetemi program is, bármilyen közösségi esemény);
- tudsz tervezetten, és önállóan végrehajtani szervezési feladatokat;
- talpraesett, megbízható vagy, megfelelően kommunikálsz;
- nem jelent nehézséget fotókat és szöveget posztolni;
- szereted a közösségépítő feladatokat és tele vagy világmegváltó ötletekkel :)

Rövid, szakmai önéletrajz, illetve fényképes bemutatkozót várjuk 2017. április 3o-ig. /info(kukac)szerizsolt.hu/
Amennyiben kérdésed van, bátran írj.

Munkavégzés helye (a hozzád köthető megye/megyék megadásával):
Megye:
Baranya megye, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Tulajdonságok
Település: Debrecen
Fizetés: Jutalék / Teljesítményarányos
Állás típus: Távmunka
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Extrák: díjmentes részvétel a programokon

Alkalmi munka rovaton belül a(z) "Vidéki állás- Rendezvény és programszervező" című hirdetést látja. (fent)