Betöltés...

Videofilm-demo film szerkesztés, vágás

Ár: 0 Ft

Video filmek, demo filmek, játék és dokumentumfilmek szerkesztését és vágását vállalom. Los Angelesben végzett filmes végzettséggel és több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkezem.
Bátran keressen. Minden terv megvalósítható.

Tulajdonságok
Település: II. kerület
Fizetés: Jutalék / Teljesítményarányos
A hirdető: Állást keres (munkavállaló)
Állás típus: Média
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettséggel
Pozíció szint: Vezető

Alkalmi munka rovaton belül a(z) "Videofilm-demo film szerkesztés, vágás" című hirdetést látja. (fent)