Betöltés...

Takarítónő állás Angliában

Ár: 500.000 Ft

Családias, 3 és fél éve sikeresen működő dorkingi székhelyű vállalkozás magánházak takarítására női munkavállalót keres. Az állás bejelentett, teljes munkaidős (heti min. 30 óra az első hónapban) és kizárólag hosszútávra szól, akár azonnali kezdéssel.

Igény esetén munkához közeli szállást tudunk biztosítani kedvező áron (az angol fizetéshez mérten). Emellett segítséget nyújtunk bankszámlanyitásban és angol társadalombiztosítási szám igénylésében.

Kifizetés pontosan, késedelem nélkül, hetente történik. Kezdő órabér: 7.2 font.

Elvárások:
megbízhatóság, terhelhetőség,
rugalmasság, precizitás,
igényes munkavégzés önállóan és csapatban is,
pozitív hozzáállás

Előnyt jelent:
társalgási szintű angoltudás,
takarításban szerzett tapasztalat,
B kategóriás jogosítvány
erkölcsi bizonyítvány megléte.

Jelentkezés kizárólag email-ben, önéletrajz csatolásával az alábbi címre: correctlineltd@gmail.com.

Tulajdonságok
Település: I. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Angliában
Állás típus: Szolgáltatás / Szépségipari
Munkakör: Takaírítás
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Takarítónő állás Angliában" című hirdetést látja. (fent)