Betöltés...

FELSZOLGÁLÓ állás Görögországban - gyakorlat nélkül

Ár: 300.000 Ft

Rodosz, Kos és Kréta szigetén található 4-5 csillagos hotelekhez keresünk jelentkezőket, FELSZOLGÁLÓ pozícióba.

Előzetes gyakorlat nem szükséges, kiváló lehetőség teljesen kezdők számára is a referencia és gyakorlat megszerzésére.

Elvárások: angol nyelvtudás, minimum 3 hónapos időszak vállalása. Párban is lehet jelentkezni, szállás megoldott.

Az étkezéseket és a szállást a munkahelyek biztosítják INGYENESEN, az alapfizetések NETTÓ 160.000 Ft-tól indulnak, amiből költeni nem kell semmire. A hotelek áprilisban/májusban nyitnak és októberig üzemelnek.

Bővebb információ és jelentkezés: judit@dri.hu

Tulajdonságok
Település: XIII. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Görögországban
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Pincér
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Beosztott
Extrák: Ingyenes szállás & ellátás & tréning

Külföldi munka rovaton belül a(z) "FELSZOLGÁLÓ állás Görögországban - gyakorlat nélkül" című hirdetést látja. (fent)