Betöltés...

Szállodaigazgató / üzletvezető állás

Ár: 900.000 Ft

Kelet-Stájerország egyik legjobb értékelésével rendelkező 75 ágyas 4*Wellness Hotel hosszú távra keresi igényes, határozott fellépésű, proaktív személyiségű, németül tárgyalási szinten beszélő vezetőjét, szállodaigazgató/üzletvezető munkakörökbe, 2016. novemberi kezdéssel.

Feladatok:
- A szálloda teljes körű üzemeltetése a standardnak megfelelő színvonal biztosításával (a szálloda üzemelésének megszervezése, koordinálása, a szálloda szervezeti egységeinek összehangolása)
- Éves és stratégiai tervek kialakítása a jóváhagyott tervek operatív végrehajtása, az előírt mutatószámok teljesítése
- A szálloda adottságaihoz igazított értékesítési stratégia alakítása, megvalósítása
- A szálloda tevékenységének optimalizálása, a hatékonyság növelése

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Legalább 5 éves, szállodában szerzett vezetői tapasztalat
- Német - magabiztos felsőfokú/tárgyalóképes nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
- MS Office és internet professzionális ismerete
- Jó problémamegoldó képesség, önálló precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs képesség
- Megbízhatóság, lojalitás, flexibilitás, innováció, kreativitás
- Jogosítvány

Amit kínálunk:
- Exclusive szállodai környezet, stabil, egész évre bejelentett munkahely
- Teljesítményorientált versenyképes fizetés (+13, 14 havi fizetés)
- Megelégedettség esetén hosszú távú, stabil munkahely
- Teljesítményorientált versenyképes fizetés és jutalom, gépkocsi költségtérítés, céges telefon és laptop
- Személyzeti étkezés és szállás biztosítása, Internet, TV biztosított
- Szabadidőben síelési/kirándulási lehetőség
- Fejlődési lehetőség, fiatalos, lendületes csapat

Előny:
- Osztrák, vagy más nemzetközi szállodaiparban szerzett munkatapasztalat /referencia megjelöléssel, idegenforgalmi szakmai tapasztalat
- Szállodai szoftverek ismerete
- Angol nyelv ismerete

Munkaidő: Rugalmas (hétvégi munkavégzés is)

- első körben: szakmai önéletrajzküldéssel a bezso128@gmail.com E-mail címre
- második körben: személyesen (előzetes telefonos egyeztetés alapján)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el referenciákkal/ajánlásokkal mellékelt fényképes német nyelvű önéletrajzát (e hiányában nem tudunk visszajelzést adni).

Tulajdonságok
Település: Szeged
Fizetés: Fix + teljesítmény
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Ausztriában
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettséggel
Pozíció szint: Vezető

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Szállodaigazgató / üzletvezető állás" című hirdetést látja. (fent)