Betöltés...

Konyhafőnök / szakács állás

Ár: 800.000 Ft

Kelet-Stájerország egyik legjobb értékelésével rendelkező 75 ágyas 4*Wellness Hotel hosszú távra keresi igényes, németül társalgási szinten beszélő csapattagját, konyhafőnök/szakács munkakörökbe, nemzetközi ízeket ismerő, irányítani képes munkavállaló személyében 2016. decemberi kezdéssel.

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:
- A standardnak megfelelő színvonal betartásával a konyhai termelőmunka és csapat közvetlen megszervezése, irányítása, ellenőrzése.
- Ételkalkulációk és menük elkészítése, azok a szükséges minőségi és mennyiségi előállítása, minőség folyamatos ellenőrzése
- Napi munkafolyamatok megszervezése, a konyha zavartalan működésének irányítása, biztosítása, konyhai kisegítők munkájának koordinálása
- Beszerzési feladatok az áru megrendeléstől az átvételig
- Rendszeres/időszakos leltározásban aktív közreműködés
- Élelmiszerbiztonsági előírások betartása.
- Aktívan részt vesz a szálloda vendéglátó kínálatának folyamatos fejlesztésében.

ELVÁRÁSOK:
- Osztrák szállodában, hasonló területen szerzett min. 3-5 éves konyhavezetői/szakács, munkatapasztalat (referencia megjelöléssel)
- Szakirányú, min. középfokú szakképesítés, nemzetközi gasztronómiai trendek ismerete
- Megfelelő modern konyhatechnológiai ismeretek, innovatív hozzáállás, széleskörű anyagismeret és kreativitás
- Szolgáltatás- és vendégorientált udvarias hozzáállás, határozott és jó kommunikációs készség
- Nagy munkabírás, kreatív gondolkodás, pontos, magabiztos és igényes munkavégzés
- Képes megteremteni a konyhai fegyelmet és precizitást, mindamellett megtartva a pozitív légkört.

Amit kínálunk:
- Exclusive szállodai környezet, stabil, egész évre bejelentett munkahely
- Teljesítményorientált versenyképes fizetés (KV alapján, munkaidő 5/6 nap, 40/48 ó, +13-14 havi fizetés)
- Személyzeti étkezés és szállás biztosítása, Internet, TV biztosított
- Szabadidőben síelési/kirándulási lehetőség

MUNKAIDŐ: Rugalmas, különböző műszakokban (hétvégi munkavégzés is)

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS: német nyelv társalgási szintű ismerete

- első körben: szakmai önéletrajzküldéssel a bezso128@gmail.com E-mail címre
- második körben: személyesen (előzetes telefonos egyeztetés alapján)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el referenciákkal/ajánlásokkal mellékelt fényképes magyar nyelvű önéletrajzát. (e hiányában nem tudunk visszajelzést adni).

Tulajdonságok
Település: Szeged
Fizetés: Fix + teljesítmény
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Ausztriában
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Szakács
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Vezető

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Konyhafőnök / szakács állás" című hirdetést látja. (fent)