Betöltés...

Nővér,ápoló állások Dublinba

Ár: 0 Ft

Dublintól központjától 5 percre található (busszal) idősotthonba van szükség szakképzett ápolókra!

Fizetés és juttatások:
Az elhelyezési folyamat nyomon követése a munkába állás előtt, de után is, 6 hónapig.
€18-€21 órabér tapasztalattól függően
Fizetett túlóra ( 10% vasárnap és dupla a munkaszüneti napokon)
Folyamatos tréningek

Határozatlan időre szóló munkaszerződés

Elvárások:
NMBI ápoló regisztráció megléte
Ápoló végzettség
Jó angol nyelvismeret

Jelentkezni a kinga@primarycarerec.com címen lehet.
A Primary Care Recruitment Ltd. Írországban bejegyzett munkaerő-toborzó ügynökség, szolgáltatásaink teljes mértékben díjmentesek minden munkavállaló részére!

Tulajdonságok
Település: I. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Írországban
Állás típus: Egészségügyi
Munkakör: Orvos / Ápoló
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Nővér,ápoló állások Dublinba" című hirdetést látja. (fent)