Betöltés...

Kamionsofor allás

Ár: 500.000 Ft

EU szállítás /turnusos munka 3+1

Most a belépesnél BONUSZT kínalunk !

Szukséges : hajtási engedély C vagy C+E, digitális kártya, gépjármuvezetoi engedély.
Nincs gond ha nincsen tapasztalatja - a mi profeszionális soforjeink betanítják.
Szállást bisztosítunk.A fizetés megfelel a német minimális orabérnek - MiLoG 8,5 € /levezetet óra ! +minden kirako és felrakó 8,5 € ! Egy ugyes sofor nalunk akár 540 000 havi bért is megkereshet + bonusz !!

További info-ert írjon nekunk a andrea@tollmi.eu címre vagy hívjon fel minket +421 949 452 702

Tulajdonságok
Település: Debrecen
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Egyéb EU országban
Állás típus: Logisztikai
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Gyakornoki / Tanuló

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Kamionsofor allás" című hirdetést látja. (fent)

Hasonló hirdetések

250.000 Ft
250.000 Ft