Betöltés...

Állványozó állás Dél-Németországban

Ár: 5 Ft

ÁLLVÁNYOZÓ brigádot (3-4 fő) keresünk egy szemétégető erőműhöz Dél-Németországba.

Munkavégzés pontos helye:
- Schwarndorf

Elvárás:
- Állványozásban szerzett több éves tapasztalat
- Alapfokú német nyelvtudás (Felmérjük)

Előny:
- B kategóriás jogosítvány
- Saját autó

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Németországban bejelentett munkaviszony
- Magyar nyelvű kapcsolattartás a munkaviszony fennállása alatt

Egyéb információ:
- Védőruha viselése kötelező a munkavégzés során

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az info@ktechkft.hu címre.

További információért hívja a +3620-560-60-77-es telefonszámot. Munkatársaink készséggel állnak rendelkezésére.-

Tulajdonságok
Település: VIII. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Állványozó állás Dél-Németországban" című hirdetést látja. (fent)