Betöltés...

Szakács pozíció Hollandiában, szállással, havi nettó

Ár: 895.000 Ft

Hollandiába azonnali kezdéssel keresünk egy Chef de partie/szakácsot szezonális munkára! A családias hangulatú szállodában lehetőség van a kreativitás kibontakoztatására és egy összetartó, barátságos csapat részének lenni.
Feladatok:
• Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
• Ételek elkészítése és tálalása a szálloda éttermében
• Ételek dekoratív tálalása
Szükséges készségek:
• Kommunikatív angol nyelvtudás
• Legalább 3 év szakácsként szerzett tapasztalat
• Élelmiszerbiztonsági előírások ismerete és betartása (HACCP)
Ajánlatunk :
• Korrekt munkafeltételek Holland bejelentéssel
• Ingyenes munkavállalói étkeztetés
• Elegáns munkahelyi környezetet, modern konyhatechnológiával és emberközpontú vezetéssel
• Kulturált, jól felszerelt szállás egyszemélyes szobával
• Fizetés a szállásköltség és az egészségbiztosítási járulékok levonása után nettó €600 heti 40 órára.
• Túlórázási és borravaló kereseti lehetőség
Ha szeretnél szakmailag fejlődni, ételeiddel mosolyt csalni a vendégek arcára, akkor ne habozz jelentkezni! Érdeklődni és jelentkezni az alábbi email címen fényképes önéletrajzzal: gyorgy@konektaservices.nl
Tulajdonságok
Település: V. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Hollandiában
Állás típus: Vendéglátós
Munkakör: Szakács
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott

Feladás dátuma: 2024.04.04

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Szakács pozíció Hollandiában, szállással, havi nettó " című hirdetést látja. (fent)

Kapcsolat a hirdetővel

Telefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

Üzenet

E-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kérem jelentkezzen be!

Az üzenet:*
kód
Írja be a képen látható számokat:
* Kötelezően kitöltendő adat.
A hirdető összes hirdetése: Hollandiai munkalehetőségek