Betöltés...

Gyári állás Ausztriában

Ár: 712.000 Ft

Csomagoló, szortírozó, termelési munkatárs!
Elvárások:
- Tapasztalat előnyt jelenthet
- Kézügyesség
- Csapatszellem
- Önálló, precíz munkavégzés
- Túlórára való hajlandóság
- Jó fizikai állapot, terhelhetőség
- Hajlandóság a több műszakos munkarendre
Osztrák kollektív munkaszerződés.
Hosszú távú, biztos munkalehetőség!
Kereseti lehetőség: 1700-2000€-ig! Nettó! + műszakpótlék, túlórabér!
13.-14. havi fizetés. Szállás + étkezés igény esetén biztosított.
Párokat és csoportos jelentkezőket is szívesen várunk!
06-30/642-6762
06-70/152-5623
E-mail: jelentkezesaustria@gmail.com

Tulajdonságok
Település: Győr
Fizetés: Fix + teljesítmény
Nyelvtudás: Nyelvtudás nélkül
Ország: Ausztriában
Állás típus: EGYÉB
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Gyári állás Ausztriában" című hirdetést látja. (fent)