Betöltés...

Angliai kamionsofőr állás

Ár: 600.000 Ft

Dolgozzon és éljen az Egyesült Királyságban! Ha rövid vagy hosszú távú munkát keres, nálunk megtalálja! Újonnan induló fuvarjainkra tehergépkocsi sofőröket keresünk! Munkakör jellege: Collect& Delivery. Raklapos áruk szállítása 7/5 nap munkanap 7/2 szabadnap, túlóra lehetséges. Munkakör betöltéséhez szükséges készségek és kompetenciák; Érvényes C+E kategóriás jogosítvány, Árufuvarozói engedély, Digitális kártya. Tapasztalat (nem feltétel, de előny). Minimális angol nyelvtudás. Rugalmasság, elkötelezettség. Amit mi adunk; Bejelentett angliai munka, 3-5 szobás kertes házban való elhelyezés. Magyar kapcsolattartó. Munkaruházat. Havi nettó: 600.000 forintnak megfelelő angol font, melyből semmilyen kiadás a munkavállalót nem terhel. Amennyiben felkeltettük érdeklődését jelentkezni kizárólag fényképes angol vagy magyar önéletrajzzal, referencia kód megjelölésével lehet a hgvtrucktransport@gmail.com e-mail címre küldve. Referencia kód: BM20152GB

Tulajdonságok
Település: Budaörs
Fizetés: Fix + teljesítmény
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Angliában
Állás típus: EGYÉB
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Angliai kamionsofőr állás" című hirdetést látja. (fent)

Hasonló hirdetések

250.000 Ft
250.000 Ft