Betöltés...

Víz-gáz fűtésszerelő állások Németországban

Ár: 1.200.000 Ft

Munkavégzés helye: Regensburg,Freiburg,München,Hamburg,Düsseldorf
Feladatok:
- Kazánok és fűtőtestek beszerelése és üzembehelyezése
- Minden, ami a fürdőszoba és a wc szanitér bekötéséhez és üzembehelyezéséhez tartozik
- Szellőzőrendszerek, csőhálózatok szerelése
- Önálló munkavégzés terv-és műszaki rajz alapján
- Csővezetékek, vezetékhálózatok és az ezeket kiszolgáló berendezések tervezett karbantartásának elvégzése
Elvárások:
- Szakirányú végzettség
- Munkatapasztalat min. 2-3 év
- Német nyelv ismerete A2-es szinten – párok esetén elég ha egy valaki beszél németül
- Saját autó és B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
- Kezdő fizetés: 15,00-16,50 € bruttó/ óra + Auslöse 25-30 € nettó/ nap
- 100 euro belépési bónusz az első ledolgozott nap után
- Munkáltató által biztosított és egész összegben térített szállás a munkahely közelében
- Túlóra lehetőség 25%-os műszakpótlékkal, vagy kivehető plusz szabadságban
- Heti előleglehetőség 200€-ig
- Határozatlan idejű németországi munkaszerződés közvetítői díjak nélkül
- Nyugdíj-és betegbiztosítás
- Teljes munkaidős foglalkoztatottság
- Hazautazás turnusokban megoldható vagy munkaltatóval történő előzetes megegyezés alapján
- Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét, várjuk német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu e- mail címre, vagy hívjanak minket a +36 702 362 030 vagy a +421 950 654 464-es telefonszámainkon. Kapcsolattartó személy: Mgr. Keszeli Annamária

Tulajdonságok
Település: XX. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Víz-gáz fűtésszerelő állások Németországban" című hirdetést látja. (fent)