Betöltés...

géplakatos-ipari szerelő állás Németországban

Ár: 600.000 Ft

ESD Personalservice GmbH több mint 10 éves tapasztalattal rendelkező, nemzetközi munkaerő közvetítéssel foglalkozó cég, keres összeszerelő-lakatos és géplakatos-ipari szerelő szakmunkásokat.

Feladatok:
-Ipari konstrukciók összeszerelése, szerkezet lakatos munkák
-Termelésben részt vevő gépeken lakatos munkák elvégzése
-Mechanikai, hydraulikai, elektronikai rendszerek meghibásodásának elhárítása, a hiba okának feltárása

Elvárások:
-Lakatos végzettség
-Szakmában eltöltött többéves munkatapasztalat
-Kommunikációs szintű német nyelvtudás
-Saját gépkocsi, B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:
-Németországi bejelentett munkahely
-Határozatlan idejű munkaszerződés
-Német betegbiztosítás
-IGZ szerinti bérezés +Auslöse (kiküldetési pénz)
-Magyar nyelvű kapcsolattartó
-Segítség szálláskeresésben
-Ingyenes munkaruhát biztosítunk

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és esetleges további kérdéseit az alábbi címen várjuk:

E-Mail: personalservice@esd.de

Tulajdonságok
Település: Gödöllő
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Szakmunka
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "géplakatos-ipari szerelő állás Németországban" című hirdetést látja. (fent)