Betöltés...

Álláslehetőség Németországban

Ár: 0 Ft

Cégünk Bachelor és Mester végzettséggel rendelkező szakképzett munkaerő közvetítésével foglalkozik különösen a német munkaerő piacon. Programozóknak (JAVA, SAP stb.), fizikusoknak, matematikusoknak, gépészmérnököknek, építőmérnöknek stb. mind jó esélye van egy jövedelmező állásra Németországban.

A német nyelv minimum B1 szintű ismerete előfeltétel a munkaközvetítésnek, további idegen nyelvek ismerete (például angol) tovább növelik az Ön esélyeit.

Végzettségtől, szakmai tapasztalattól és a tartománytól függően Önnek lehetősége van éves szinten 12.600.000-18.000.000 Ft-ot keresni.

Vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, hogy megbeszélhessük az Ön lehetőségeit.

Tulajdonságok
Település: Miskolc
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Informatikai
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettséggel

Külföldi munka rovaton belül a(z) "Álláslehetőség Németországban" című hirdetést látja. (fent)