Betöltés...

Keress akár napi 20-30 ezret (Ft) részmunkaidőben

Ha anyagi függetlenségre vágysz, akkor ezen hirdetés által léphetsz egy jóval
könnyebb, rövidebb útra igényeid finanszírozásához.

Stúdióink Budapesten találhatóak meg a belvárosban, valamint a 14. kerületben. A
modellek igényes, elszeparált helységekben dolgoznak, egy-egy operátorral
közreműködve. Az operátor segítségével chatelni kell az internetes felületre
látogató vendégekkel, valamint szórakoztatni őket kamerán keresztül. Jóformán
teljes homály fedi a munkátokat, ugyanis Magyarországról elérhetetlenek ezek az
oldalak. Nyilvánvalóan a munka szexmentes, hiszen csak közvetett módon vagy
kapcsolatban a vendégeiddel. Emellett non-nude modelleket foglalkoztatunk, azaz
a textília súlyát magadon viseled munka közben.

Elvárások feléd:

-18-25 év közötti legyél lehetőleg (elnézést 26-27 évesek, de valahol meg kell
húzni a határt, ez nem azt jelenti hogy esélytelen, ha megpróbáltok sikeresen
jelentkezni)
-jó kisugárzás
-vékony testalkat (ez nem azt jelenti, hogy egy kis súlyfelesleggel nincs
esélyed)
-kiváló testbeszéd, mozgás
-alázatos, céltudatos, motivált légy

Amit kínál neked ez a foglalkozás:

-kimagasló fizetést (átlagban napi 15-35 ezer Ft közötti kereset)
-több műszakos, extra rugalmas munkarendet (egy műszak csak 5 óra!)
-igényes, nyugodt munkakörnyezetet
-bejelentett állást
-teljes diszkréciót, Magyarországról IP cím tiltás miatt, elérhetetlenek ezek az
internetes felületek
-extra juttatásokat, ösztönző pótlékokat (utazási bérlet, wellness belépő stb.)

Amennyiben úgy érzed egy esélyt megérdemel, hogy kipróbáld magad, vagy
legalábbis csak kíváncsi vagy egy bővebb tájékoztatásra, akkor várjuk a
jelentkezésed a [email protected] email címre, 2 db fotó (1 arcközeli, 1 egész
alakos) + önéletrajz kíséretében.
Adatlap
Ár: 500.000 Ft
Település: XI. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
A hirdető: Állást kínál (munkaadó)
Ország: Magyarország

Feladás dátuma: 2017.06.16
Eddig megtekintették 69 alkalommal
A hirdető adatai
Hívja a hirdetőtTelefonszám: Kattintson a megtekintéshez...

E-mail a hirdetőnekE-mail küldése a hirdetőnek:
*Az Ön neve:
*E-mail címe:
Telefonszáma:
*Az üzenet:

kód  *
* Kötelezően kitöltendő adat.

A hirdető összes hirdetése: destro
Lehetőségek
Megosztók

Erotikus munka rovaton belül a(z) "Keress akár napi 20-30 ezret (Ft) részmunkaidőben" című hirdetést látja. (fent)

Erotikus álláshirdetések

Az oldalon erotikus álláshirdetések között kereshetsz és adhatsz fel 18+ hirdetést.

Az oldal ezen része csak 18 éven felüliek tekinthetik meg.
Elmúlt 18 éves?

Igen Nem