Betöltés...

Forgalomszámláló állás! Keress akár napi nettó 8800 Ft-ot!

Ár: 8.800 Ft

Amit kínálunk:
- alkalmi munkalehetőség előre megbeszélt napokon

Feladatok:
- kijelölt útszakaszon elhaladó járművek számlálása kategóriák szerint
- az útszakasz forgalmának rögzítése
- az adatok rögzítése papír alapon

Fizetés:
napi nettó 8792 Ft + üzemanyag támogatás

Munkavégzés helye:
Gödöllő, Szada, Isaszeg, Csömör, Pécel, Vecsés, Gyál, Gyömrő, Üllő, Monor

Csak közeli lakosok jelentkezését várjuk!

Elvárások:
- érettségi bizonyítvány/B kategóriás jogosítvány
- oktatáson való részvétel
- pontos, precíz munkavégzés
- saját autó nem feltétel, de előnyt jelent

Jelentkezni lehet az srekabk@gmail.com e-mail címen fényképes önéletrajzzal.

Tulajdonságok
Település: Isaszeg
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Adminisztrációs
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: forgalomszámláló

Munka rovaton belül a(z) "Forgalomszámláló állás! Keress akár napi nettó 8800 Ft-ot!" című hirdetést látja. (fent)