Betöltés...

Termelésvezetői állás

Ár: 0 Ft

Salgótarjáni üzembe keressük azt a munkatársat, aki felelős irányítási készséggel rendelkezik, az alábbi feladatok elvégzésére:

A termelési feladatok irányítása és összehangolása;
A termeléssel kapcsolatos tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatokban való részvétel;
A termelés erőforrásaival (anyagi és munkaerő) való gazdálkodás;
A feladatok végrehajtására legalkalmasabb munkamegosztás kialakítása, a részfeladatok összehangolása, a működés szabályozása;

A beosztottak munkájának értékelése.

Szakmai feladatok:

A termeléshez szükséges anyagi, munkaerő feltételek összehangolása;
A gyártási dokumentációk és utasítások elkészítése, karbantartása;

Minőségű termékek gyártása, a selejt minimalizálása;
A termelést akadályozó problémák elemzése, értékelése, intézkedés azok megszüntetésére;

A termelés minőség ellenőrzési rendszerének kialakításában, működtetésében való részvétel;

TAPASZTALAT:
Műszaki végzettség és gyakorlat;

Határozott, döntőképes vezetői egyéniség;

ELŐNYT JELENT:
Nyílászáró gyártásban szerzett tapasztalat;
Felsőfokú műszaki végzettség;
B kategóriás jogosítvány.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
Gyártás, Termelés
Minőségellenőrzés
Termelésirányítás
Teljes munkaidő

Tulajdonságok
Település: Salgótarján
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Vezető
Pozíció: Termelés irányítás, Ellenőrzés
Extrák: Bérigényét kérjük mindenképp jelezze !

Munka rovaton belül a(z) "Termelésvezetői állás" című hirdetést látja. (fent)