Betöltés...

SEO / Online Marketing állás kiemelkedő fizetéssel

Ár: 400.000 Ft

Fiatal csapatunk legújabb tagját keressük teljes munkaidőben Budapest belvárosi A kategóriás irodaházban lévő irodánkba. Cégünk egy hamarosan induló kreatív ügynökség külföldi vállalati háttérrel, melynek építésében a kezdetektől fogva részt tudnál venni, ezzel egy meghatározó szerepet biztosítva magadnak a cég jövőjében is.

Rengeteg különböző juttatással gondoskodunk csapatunk tagjairól, többek között:
- csapatépítő programok nagyjából kéthetente
- fizetett ebédszünet
- rugalmas munkaidő
- professzionális munkakörnyezet: imac-eken dolgozunk
- Playstation az irodában
- Próbaidő lejárta után céges iphone
- Kiemelkedően magas fix fizetés
- Teljes munkaidőre bejelentett állás

Az alábbi kompetenciákra lesz szükséged az eredményes munkavégzéshez:
- Legalább 1,5 év szakmai tapasztalat keresőoptimalizálási területen
- Google Adwords magas szintű ismerete
- Google Analytics, Search Console és további elemző szoftverek ismerete (Raven tools, Moz, Hotjar, stb)
- Legalább középfokú angol nyelvismeret

Mindenképp veled szeretnénk dolgozni, ha az alábbi feltételeknek is megfelelsz:
- webfejlesztési tapasztalat
- felsőfokú angol nyelvtudás
- legalább középfokú francia nyelvtudás
- felsőfokú szakirányú tanulmányok és/vagy végzettség

Ha úgy érzed, hogy szeretnél velünk dolgozni, kérjük küldj egy e-mail-t önéletrajzoddal az alábbi címre SEO / Online marketing állás tárggyal: jobs@newtonweb.com

Tulajdonságok
Település: VI. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Informatikai
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: SEO / Online marketinges
Extrák: iMac számítógépek, A+ kategóriás irodaház, céges iPhone 6S P

Munka rovaton belül a(z) "SEO / Online Marketing állás kiemelkedő fizetéssel" című hirdetést látja. (fent)