Betöltés...

Árufeltöltői álláslehetőség Csepelen

Ár: 120.000 Ft

Multinacionális partnerünk részére keresünk zöldség és szárazáru feltöltőket azonnali kezdéssel.

Feladatok:
- A naponta beérkező szárazáru termékek kihelyezése az eladótérbe, a megfelelő árral
- Munkakörnyezete tisztán tartása
- Termékek szavatossági idejének ellenőrzése
- Raktári rend fenntartása
- Selejtes, sérült termékek megfelelő kezelése
- Segítségnyújtás az áruház többi területén

Elvárások:
- Általános iskolai végzettség
- Erkölcsi bizonyítvány
- Egészségügyi alkalmasság
- Több műszakos munkarend vállalása
- Vevőközpontú szemlélet
- Lelkes és elkötelezett hozzáállás
- Készség a csapatmunkára, együttműködésre

Előny:
- Szakirányú kereskedelmi végzettség
- Kereskedelmi munkatapasztalat

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen az asszisztens.jobandcareer@gmail.com címre, vagy hívjon minket a 0630/284-5522 telefonszámon.

Tulajdonságok
Település: XXI. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Kereskedelem
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Árufeltöltő

Munka rovaton belül a(z) "Árufeltöltői álláslehetőség Csepelen" című hirdetést látja. (fent)