Betöltés...

Üzletkötő állás (teljes és részmunkaidőben)

Ár: 0 Ft

Nemzetközi hátterű, Magyarországon 15 éves múltra visszatekintő partnercégünk számára keresünk üzletkötő kollégákat az ország egész területére, kiemelt fókuszban a következő városokkal:
Budapest, Aszód , Tököl, Tura, Büttös, Kány, Keresztéte, Perecse, Gagybátor, Gagyvendégi, Abaújlak, Szanticska, Gadna, Gávavencsellő, Tímár, Szabolcs, Balsa, Sényő, Erk, Tarnaörs, Zaránk, Tarnaméra, Boconád, Mezőkövesd, Battonya, Dombegyháza, Dövény, Alsószuha, Putnok, Encs, Forró, Fancsal, Baktakék, Beret, Alsógagy, Felsőgagy, Csenyéte, Gagyapáti, Abaújszolnok, Pamlény, Szászfa, Krasznokvajda

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
- Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
- Telefonos időpont egyeztetés a vállalat lakossági ügyfeleivel
- Ügyfelek személyes megkeresése,
- Ajánlatkészítés,
- Az eladások maximalizálása és a bevételek növelése,
- Piaci információk gyűjtése, azok közvetítése a területvezető felé.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Minimum középfokú végzettség,
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
- Udvarias, ügyfélorientált hozzáállás,
- Kiváló kommunikációs képesség.

ELŐNY:
- Értékesítőként, üzletkötőként vagy területi képviselőként szerzett tapasztalat előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:
- fix alapbér + teljesítményalapú kiemelkedő jutalék,
- rész vagy teljes munkaidő (napi 4,6, vagy 8 óra),
- munkaeszközök: okos telefon, laptop,
- útiköltség elszámolás,
- stabil, dinamikusan fejlődő szervezeti háttér.

Küldd el nekünk önéletrajzodat a jobs@manpower.hu e-mail címre

Működési engedélyszám:21721-1/2012.

Tulajdonságok
Település: XIII. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: Kereskedelem
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Üzletkötő

Munka rovaton belül a(z) "Üzletkötő állás (teljes és részmunkaidőben)" című hirdetést látja. (fent)