Betöltés...

Területi képviselői állás Veszprém megyében

Ár: 10 Ft

Cégünk, a DR. IMMUN KFT. üzletkötőt, területi képviselőt keres Veszprém megyében kozmetikai termékek értékesítése céljából.

Elvárások:
1. saját személygépkocsi, B kategóriás jogosítvány
2. minimum középfokú végzettség,
3. értékesítési tapasztalat előny jelent.

Feladatok:
1. natúr kozmetikai termékek értékesítése, számlakészítés, inkasszálás,
2. ügyfélkapcsolatok kialakítása és ápolása az üzleti célok elérése érdekében,
3. a cég értékesítési céljainak megvalósítása.

Amit nyújtunk:
1. fizetés megbeszélés szerint (teljesítményarányos jutalékrendszer kiemelt jutalékkal), majd 3 hónap próbaidő után alapfizetés + költségtérítés + jutalék
2. egyedi, kiváló minőségű, jól és széles körben értékesíthető termékek,
3. értékesítést elősegítő szórólapok, plakátok biztosítása,
4. folyamatosan bővülő termékskála,
5. szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség.

Cégünk a DR. IMMUN KFT. natúrkozmetikumokat gyárt és forgalmaz. Termékeinket a kiváló minőség és magas ár-érték arány jellemzi. További információk: www.drimmun.com., www.hairwellness.hu Jelentkezni a 06-30/843-9142-es telefonszámon 10-től 16 óráig lehet hétköznap. Önéletrajzokat a job(kukac)drimmun.com e-mail címre kérjük eljuttatni.

Tulajdonságok
Település: Pápa
Állás típus: Könyvelői, Számviteli
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: üzletkötő, területi képviselő

Munka rovaton belül a(z) "Területi képviselői állás Veszprém megyében" című hirdetést látja. (fent)