Betöltés...

Futár állás Budapesten

Ár: 210.000 Ft

Budapesti valutaváltó cég munkatársat keres futár munkakörben.

Elvárásaink:
- Középiskolai végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- Erkölcsi bizonyítvány

Előny, de nem feltétel:
- Budapest és környéke helyismeret

A munkakörhöz kapcsolódó juttatások:
- Budapesti bérlet
- Céges autó

Önéletrajzát várjuk a sofor@zero.hu emailcímen.
További információkért hívja a +36 20 323 7525 számot!

Tulajdonságok
Település: IV. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Futár állás

Munka rovaton belül a(z) "Futár állás Budapesten" című hirdetést látja. (fent)