Betöltés...

Gyártásfejlesztő Mérnöki állásajánlat.

Ár: 0 Ft

Japán tulajdonban lévő kondenzátorok és zavarszűrők gyártásával foglalkozó multinacionális autóipari beszállító vállalat. Több telephelyen, számos üzemmel működnek közel 2000 fős létszámmal. Magasan kvalifikált mérnöki csapatuk keres új munkatársat a következő pozícióba:

GYÁRTÁSFEJLESZTŐ MÉRNÖK
Feladatok:

Gyártási folyamatok felügyelete, folyamatos fejlesztése, optimalizálása, korszerűsítése
Gyártási dokumentációk karbantartása, elkészítése
Gyártásban felmerülő technikai, minőségi problémák kezelése
Új termékek bevezetésében való aktív közreműködés, azok technologizálásában való részvétel
Lean, Kaizen feladatokban való aktív részvétel

Elvárások:

A vállalatnál nagyon magas szintű mérnöki tevékenység folyik a gyártás jellegéből adódóan. A pozícióban nagy önállóságot, mérnöki kreativitást várnak el. Mai magyar viszonylatban ezt nem minden gyártócégnél lehet megvalósítani.
Ezért olyan mérnökök jelentkezését várjuk, akik szeretik megmutatni az intelligenciájukat a problémamegoldásban!
Alap elvárások:
Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség;
2-3 éves automatizált gyártás felügyeletében szerzett tapasztalat gyártástechnológusként vagy folyamatmérnökként autóipari beszállító cégnél;
Legalább középfokú angol nyelvtudás.

Előnyök:

Automatizált gyártóeszközök fejlesztésében szerzett tapasztalat
Szerszám vagy készülék tervezési tapasztalat
Programozási ismeretek (ipari alkalmazások)
Gépépítésben szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

- Versenyképes fizetés
- Szakmai kihívások
- Albérlet
- Ingyenes sportolási lehetőség

Munkavégzés helye:

Vas

Nyelvtudás:

Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

1-3 év

Pozíciószint:

Beosztott

Ha felkeltette érdeklődését, írja meg Nevét, E-mail címét, Telefonszámát,
Tárgynak: Gyártásfejlesztő Mérnök, a gyorfine.monika@gmail.com címre, és máris küldöm a teljes
állásajánlatot, melyen keresztül lehet jelentkezni. Csak E-mail-ban jelentkezzenek!

Tulajdonságok
Település: Szombathely
Állás típus: Mérnök
Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettséggel

Munka rovaton belül a(z) "Gyártásfejlesztő Mérnöki állásajánlat." című hirdetést látja. (fent)