Betöltés...

Minőségbiztosítási mérnök állás Mohácson

Ár: 450.000 Ft

A Dologidő Kft. az autóipari beszállítói iparágban kiemelkedő szerepet
betöltő, multinacionális mohácsi partnercége számára keres
MINŐSÉGBIZOSÍTÁSI MÉRNÖK
(Ref.: 1381)
munkatársat.

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok
• A termeléssel kapcsolatos információ és adatgyűjtés ezek elemzése és javaslatok kidolgozása,
• A bevezetett intézkedések hatékonyságának vizsgálata, nyomon követése,
• Reklamációkezelés, követés, elvárt minőségi paraméterek kontrollja (ISO-TS 16949).

Az ideális pályázó rendelkezik
• minimum középfokú, műszaki szakirányú végzettséggel,
• minimum 3 éves gyártói, termelői környezetben megszerzett minőségbiztosítási/ termelési tapasztalattal,
• 8D-FMEA-CONTROL PLAN-PDCA alapismeretekkel és ezek alkalmazásával,
• tárgyalóképes angol nyelvtudással,
• kitartó és kezdeményező munkavégzés, és magas probléma megoldási képességgel.

Előnyt jelent
• mérnöki felsőfokú végzettség

Amit megbízónk kínál
• Kitűnő munkakörülmények egy nemzetközi multinacionális cég folyamatosan fejlődő hazai leányvállalatánál
• Szakmai fejlődés egy jól felszerelt mérőszobai háttérrel
• Versenyképes jövedelem és juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az ugyfelszolgalat.pecs@dologido.hu email címre. Kollégánk ezt követően felveszi Önnel a kapcsolatot.

Tulajdonságok
Település: Mohács
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Mérnök
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Minőségbiztosítási mérnök

Munka rovaton belül a(z) "Minőségbiztosítási mérnök állás Mohácson" című hirdetést látja. (fent)