Betöltés...

Gépkezelői állás

Ár: 700 Ft

A Robotica Kft. móri partnercége megbízásából gépkezelőket keres ipari területre.
Folyamatosan várjuk a jelentkezőket országosan, szállást biztosítunk!
Amit kínálunk:
- hosszú távú munkavégzés egy stabil hátterű vállalatnál
- utazási költségtérítést, vagy igényes szállást biztosítunk
- folyamatos munkalehetőség
Feladatok:
• alaptestek ponthegesztő gépbe helyezése
• gomb megnyomása a hegesztési folyamat elindításához
• a késztermék leemelése
• szakszerű tárolása

Elvárás:
• minimum alapfokú végzettség
• gyorsaság
• jó teherbírás
• monotonitástűrés
• precizitás
• három műszakos munkarend vállalása

Előny:
• hegesztésben való jártasság
• autóiparban szerzett tapasztalat
• gépkezelői tapasztalat
Munkavégzés helye: Mór
Bejárás: céges járattal
Munkaidő: napi 8 óra (3 műszak)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az allas464@robotica.hu e-mail címre.
Kérjük, a gyorsabb ügyintézés érdekében levelében tüntesse fel, hogy a melyik oldalán találkozott hirdetésünkkel.

További információért érdeklődni lehet a 70/775-5016-os telefonszámon.

Tulajdonságok
Település: Mór
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Gépkezelő

Munka rovaton belül a(z) "Gépkezelői állás" című hirdetést látja. (fent)