Betöltés...

KERESKEDELMI ASSZISZTENS (részmunkaidős állás)

Ár: 0 Ft

Járműértékesítéssel és szervizzel foglalkozó cég keres új munkatársat napi 6 órás munkavégzéssel az alábbi pozícióra:

KERESKEDELMI ASSZISZTENS
(részmunkaidős állás)

Elvárások:
Írásban és szóban történő hibátlan fogalmazás, magyar és angol nyelven egyaránt
MS Office felhasználói szintű, de alapos ismerete
Jó kommunikációs készség
Önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód, precizitás
Kedves, rugalmas, proaktív személyiség
Tanulékonyság

Előny:
Irodai tapasztalat
Német vagy orosz nyelv ismerete

Feladatok:
Az iroda napi szintű működésének megszervezése
Tárgyaló előkészítése, ügyfelek és vendégek fogadása, kiszolgálása
Általános irodai feladatok (központi telefon kezelése, céges posta intézése, vendégek fogadása)
Adminisztratív teendők, nyilvántartások vezetése
Számlázás, könyvelés részére anyagok (bejövő- és kimenő számlák, előkészítése
Utazások szervezésében segítségnyújtás
Kapcsolattartás az irodaház üzemeltetőivel
Ügyvezető munkájának támogatása

Amit kínálunk:
Stabil munkáltatói háttér, nyugodt munkakörülmények
Modern irodai környezet
Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
Kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Budaörs Bitep

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a sales.assist2014@gmail.com e-mail címre, a "Kereskedelmi asszisztens" pozíció feltüntetésével.

Tulajdonságok
Település: Budaörs
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Adminisztrációs
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: KERESKEDELMI ASSZISZTENS (részmunkaidős állás)

Munka rovaton belül a(z) "KERESKEDELMI ASSZISZTENS (részmunkaidős állás)" című hirdetést látja. (fent)