Betöltés...

Több nyitott pozíció banki és biztosítási területen

Ár: 1 Ft

Igényes irodáinkba több nyitott pozíciót kínálunk álláskeresőknek.

- Tanácsadói beosztások szakértői szintű specializálódással.
- Irodai pozíciók, telekommunikációs beosztásokkal fő,-és mellékállásban
- Vezetői munkakörök banki és biztosítási területre senior és junior szinten

Minden pozíció más-más feltételekkel működik, érdemes tájékozódnia a részletekről személyesen.

Alap feltételek:

minimum érettségi, kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés, üzleti öltözék, felhasználó szintű számítástechnikai tudás, vállalkozói szellem, önképzési hajlam, stb.

Előny, de nem feltétel:

diploma, személygépjármű, lap-top, szakirányú végzettség, értékesítési tapasztalat, stb.

Amit nyújt a cégünk:

- magas szintű, ingyenes átképzés
- kimagasló kereseti lehetőség
- meglévő ügyfélkör
- mentori támogatás
- karrier lehetőség
- belépési támogatás
- ingyenes iroda használat
- számítástechnikai eszközök
- telemarketinges támogatás
- munkakörök közötti átjárhatóság

Érdeklődni részletes szakmai önéletrajz beküldésével lehet /nogeakft.hr.lovasne@gmail.com/, melyek kiértékelése után adunk interjúra időpontot.

Tulajdonságok
Település: IX. kerület
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: Banki / Biztosítási
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció: Több nyitott pozíció banki és biztosítási területen

Munka rovaton belül a(z) "Több nyitott pozíció banki és biztosítási területen" című hirdetést látja. (fent)