Pályakezdők figyelem *** - Asszisztensi állás Hajdúböszörmén

Ár: 129.000 Ft

Tisztelt munkavállaló!

A Helavex Bt. asszisztensi állást hirdet a következő feltételekkel:

Feladatok:

Ügyvezető munkájának teljes körű adminisztratív szintű támogatása
Tárgyalások szervezése
A cég ügyfeleivel való kapcsolattartás
Ajánlatok készítése, ellenőrzése
Megrendelések kezelés
Értékesítési statisztikák, riportok készítése

Elvárások:
Min. középfokú végzettség (ebben az esetben további vizsgák megszerzése kötelező, cégünk támogatja a képzéseket)
Felhasználó szintű MS Office tudás,
Jó kommunikációs készség, magabiztosság, talpraesettség,
Rugalmasság, terhelhetőség, lojalitás.

Amit mi kínálunk:

- alkalmazotti munkaviszony (bejelentett alkalmazotti jogviszony)
- teljes munkaidő (napi 8 óra)
- versenyképek jövedelem
- caffetéria
- vállalati telefon
- vállalati laptop, tablet
- továbbképzési támogatás
- utazási költségtérítés

Előny:
Felsőfokú végzettség (diploma)

Állás, munka területe(i):
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Jelentkezés kizárólag e-mailben a következő címen: helavexbt@gmail.com
Határidő: Február 26.

Tulajdonságok
Település: Hajdúböszörmény
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Adminisztrációs
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Személyi asszisztens

Munka rovaton belül a(z) "Pályakezdők figyelem *** - Asszisztensi állás Hajdúböszörmén" című hirdetést látja. (fent)