Betöltés...

Pultos/felszolgáló állás Veresegyház (Pest megye)

Ár: 5 Ft

Veresegyházi (Pest megye) kávézóba keresünk kedves, talpraesett, önálló munkavégzésre alkalmas, megbízható, gyakorlattal rendelkező pultos-felszolgáló munkatársat azonnali kezdéssel, határozatlan időre, teljes munkaidőben.

feladatok:
- Kávéalapú italok, teák elkészítése

- Sörcsapolás

- Borok, likőrök, röviditalok pontos kimérése

- Koktélok szakszerű elkészítése

- Italok, a konyhán elkészült ételek, sör-, és borkorcsolyák felszolgálása a vendégeknek

- A kávéház egész területének és a terasznak a tisztántartása

- Árukészlet nyomon követése, hiányzó áruk megrendelése

- Standolás

- Kassza kezelése

- stb.

elvárások:
- Min. 2 év releváns tapasztalat

- Középfokú végzettség

- Pontos, precíz munkavégzés

- Önállóság

- Kedvesség, megbízhatóság

- Jó kommunikációs képesség

- Dinamikus, nyitott az új kihívások iránt

előny:
- Idegennyelv ismeret

- Előny, de nem feltétel a saját személygépkocsi (egész napos munkavégzés, illetve rendezvény esetén esetleges túlóra miatt célszerű)

- Azonnali kezdés

jelentkezés: e-mailen az info@eromuszer.com -on vagy o63o2482o16

Tulajdonságok
Település: Veresegyház
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Vendéglátós
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Pultos/felszolgáló Veresegyház (pest megye)

Munka rovaton belül a(z) "Pultos/felszolgáló állás Veresegyház (Pest megye)" című hirdetést látja. (fent)