Betöltés...

Szalon menedzser – Üzletvezető munkatár Állás

Ár: 250.000 Ft

Kedves Érdeklődő!

A Kleopátra Szépségszalonok több mint 20 éves múlttal, országszerte 6 üzlettel, folyamatos fejlődésben lévő, évről-évre bővített foglalkozási körrel, egyre magasabb dolgozói létszámmal, üzlettel, valamint hosszú távú célokkal rendelkező vállalkozás. Mivel tudjuk, hogy Vendégeink szépségápolásra fordítható ideje korlátozott, az általunk nyújtott szolgáltatások szorosan összekapcsolódnak annak érdekében, hogy Vendégeink a lehető legrövidebb időn belül tudják azokat igénybe venni. Legfőbb célunk, hogy rugalmasan és kedvező áron szolgáljuk ki Vendégeinket kellemes, megnyugtató környezetben, jó hangulatban.

Salgótarjáni (Füleki út 29.) Szépségszalonunkba keresünk

Szalon menedzser – Üzletvezető munkatársat!
(alvállalkozói vagy alkalmazotti jogviszonyban)

Amiben számítunk a leendő munkatársunk tudására, szakmai hozzáértésére:

- A szépségszalon vezetése és a hatékony működés koordinálása
- Bevételi terv teljesítése
- Szalon szabályzat szerinti működtetése
- Szolgáltatások, termékek, utalványok, bérletek értékesítése
- Kollégák kapacitás kihasználtságának növelése
- Hatékony munkaidő beosztás szervezése
- Munkaerő és bérgazdálkodás
- Higiéniai előírások betartása
- Leltározás és készlet beszerzés levezénylése
- Új kollégák beintegrálásába való részvétel

- Feladatok elvégzésének ellenőrzése, a belső szabályzatok betartása és betartatása
- Nyitások és zárások ellenőrzése
- Vendégek fogadása, fizettetés, szolgáltatások kínálása
- A Kleopátra Szépségszalon küldetése szerint a vendégek kiszolgálása

Amire mindenképpen szükség van a feladatok elvégzéséhez:

- Vezetői és recepciós tapasztalat
- Folyamatszemlélet, jó problémamegoldó és kommunikációs készség
- Felelősségteljes önálló, precíz, pontos és minőségi munkavégzés, és annak ellenőrzése
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Mielőbbi beilleszkedés egy nagyszerű csapatba
- Értékesítési tapasztalat
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Vezetői tapasztalat 5-10 fő
- Felelősség vállalás a pénz és értékkezelésért

Előnyt jelent:

- Felsőfokú és/vagy OKJ üzletvezetői végzettség
- szépségiparban szerzett általános ismeretek
- angol nyelvtudás

Amit cserébe kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség
- versenyképes bérezés
- változatos feladatok
- szakmai fejlődési lehetőség

A jelentkezőket kérjük kitölteni a kérdőívet, különben nem tudjuk elfogadni a jelentkezést: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4v6fOXbg02kGvI79GuoHxQe6JS7AO32yMmsw46i6NLJYw3g/viewform?usp=sf_link

Tulajdonságok
Település: Salgótarján
Fizetés: Fix + teljesítmény
Állás típus: Szolgáltatás / Szépségipari
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Vezető
Pozíció: Szalon menedzser – Üzletvezető

Munka rovaton belül a(z) "Szalon menedzser – Üzletvezető munkatár Állás" című hirdetést látja. (fent)