Betöltés...

Targoncavezetői álláslehetőség Dunántúlra

Ár: 150.000 Ft

Győri, dunakiliti, tatabányai és oroszlányi partnercégeink részére felvételt hirdetünk targoncavezetői munkakörbe.

Elvárások:
- targoncavezetői engedély
- jó térlátás
- pontos, precíz, gyors munkavégzés
- jó állóképesség (vontatós esetén)
- scanner ismeret előny
- munkaalkalmassági teszt sikeres megírása
- egészségügyi alkalmasság
- 3 vagy folyamatos munkarend vállalása

Feladatok:
- Elektromos targoncával történő kamion le- és felpakolás,
- ki-és betárolás
- egyéb anyagmozgatási tevékenységek ellátása.
- elektromos állóvontatóval történő sorkiszolgálás.
- Scanner használat kötelező

Amit kínálunk:
- alapbér
- cafeteria
- délután és éjszaka ledolgozott órákra műszakpótlék
- teljesítmény bér
- ingyenes szálláslehetőség
- hazautazás támogatása
- hosszú távú munkalehetőség

Bővebb tájékoztatást munkaidőben a 0036 30 526 69 40 és
0036 30 256 1556 telefonszámon kérhet.

Tesztírásra jelentkezni önéletrajzzal, név és telefonszám megadásával lehet.

Következő tesztírás:
Szeged 2015.05.04
Debrecen 2015.05.06
Nyíregyháza
Szolnok
Miskolc
Ózd

Tulajdonságok
Település: Szolnok
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Alapfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: targoncavezető

Munka rovaton belül a(z) "Targoncavezetői álláslehetőség Dunántúlra" című hirdetést látja. (fent)