Betöltés...

Értékesítői karrier

Ár: 100.000 Ft

Otthon Centrum több mint 10 éve sikeresen működő országos hálózata 2014. első félévében 34%-kal növelte eladásait a lakóingatlanok területén (2014 első hat hónapjában, az előző év azonos időszakához viszonyítva). Az Otthon Centrum immár ötödik alkalommal, az ingatlanközvetítők között egyedüliként, ismét elnyerte a megtisztelő MagyarBrands címet.

A megnövekedett keresletre válaszul területileg is erősítettük jelenlétünket Zuglóban. Az Örs vezér téren nyílt új irodánkba keresünk új munkatársat:

Ingatlan tanácsadó – értékesítő

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:
Megbízások szerzése, portfólió építés
Új- és használt lakások értékesítése és kiadása
Hitelek és biztosítások közvetítése
Az álláshoz tartozó elvárások:
Értékesítésben szerzett tapasztalat
Eltökéltség
Vállalkozó szellem
Agilitás
Önállóan és csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk:
Anyagi befektetés és üzleti kockázat nélkül megalapozható vállalkozás
Sikeres üzleti modell átadása
Modern technikai háttér biztosítása
Folyamatos képzéseken való részvételi lehetőségek
Magas jutalék-kifizetés
Teljesítmény alapú jutalékrendszer az 1. naptól kezdve
Kellemes munkakörnyezet
Családbarát munkahely

Irodánk működési területe a XIV.-XVI-XV-IV. kerületek és ezek vonzáskörzetében lévő agglomerációs területek
Fizetés:
Kezdetben fix 100.000,- Ft-os fix fizetés lehetősége (feltételekkel) + jutalék-kifizetés

Érdeklődni lehet: Tóth Melinda tel: +36 70 454 1618 e-mail: toth.melinda2@oc.hu

Tulajdonságok
Település: XIV. kerület
Fizetés: Jutalék / Teljesítményarányos
Állás típus: Kereskedelem
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Gyakornoki / Tanuló
Pozíció: Ingatlan tanácsadó – értékesítő

Munka rovaton belül a(z) "Értékesítői karrier" című hirdetést látja. (fent)