Betöltés...

Raktári műszakvezető állás

Ár: 0 Ft

Budapesti, piacvezető cég keresi új, raktári műszakvezető
kollégáját!

Bérezés:
• Bruttó 450.000-600.000 Ft
Munkavégzés helye: Budapest 9. kerület

Miért érdemes jelentkezned? Mire számíthatsz, ha nálunk dolgozol?

• Kiemelt bérezés
• Modern munkakörnyezet
• Stabil vállalati háttér
• Hosszútávú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség
• 2 műszakos munkavégzés

Mik lesznek a feladataid?
• napi munkafolyamatok és dolgozók irányítása
• megrendelések hibátlan, rövid határidőre történő kiszolgálása
• új munkavállalók betanítása
• munkavállalók motiválása

Mit várunk tőled?
• Szakirányú középfokú végzettség
• 2-4 év raktári vezetői tapasztalat
• Kis csoport vezetésében szerzett tapasztalat
• Határozottság, problémamegoldó képesség

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak és szeretnél kellemes
környezetben dolgozni, várjuk fényképes önéletrajzodat a recepcio@biztoskesz.hu
e-mail címre.

Tulajdonságok
Település: IX. kerület
Fizetés: Fizetés (fix bér)
Állás típus: EGYÉB
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Vezető
Pozíció: Műszakvezető

Munka rovaton belül a(z) "Raktári műszakvezető állás" című hirdetést látja. (fent)